Verblijf in hotel Castel d'Orcino*** in Calcatoggio

Ligging
Aan zee gelegen in de baai van Liscia, in het hart van een mooi park op 25 kilometer ten noorden van Ajaccio. Groot en mooi zandstrand op 800 meter.

Faciliteiten
Verfijnd 3-sterrenhotel met receptie, bar, restaurant (van 15 juni tot 15 september enkel ‘s avonds geopend, in juli en augustus ook kleine lunchkaart), ontbijtzaal (buffet) met terras, zwembad, zonneterras, Wifi en parking.

Kamers
De 33 ruime Gelijkvloerse kamers (ong. 25m²) of Superieure kamers (ong. 32m²) beschikken over een terras of balkon met zicht op de zee of het park, airco, telefoon, flatscreen televisie, badkamer (douche of bad), haardroger, WC, kluis en koelkast.

Ontspanning
Zwembad uitkijkend over de zee met zonneterras, ligzetels en parasols. In de nabijheid: watersporten, bootverhuur, manege en tennis. Op 1,5 kilometer zijn er verscheidene restaurants en winkels.

Goed om te weten
Een auto is noodzakelijk (vanuit Ajaccio: 35 minuten, vanuit Bastia: 3 uur).
Kleine huisdieren op aanvraag toegelaten (10€/dag).
Babybed (10€ + 10€ per vervanging lakens).
Verblijfstaksen: 1.65€/persoon/dag ter plaatse te betalen.
Prijs 3e persoon enkel geldig indien de kamer gedeeld wordt met 2 volwassenen.


Inbegrepen in dit pakket :
  Heenvlucht   Zaterdag 06-05-2023
cruise


Charleroi Ajaccio

15:20 - 17:05

  Accommodatie 1   Zaterdag 06.05.2023
Castel d'Orcino

Hotel Castel d'Orcino

Duur : 9 nachten
Calcatoggio

Wij houden van : De ligging direct aan de zee. De rustige en ontspannende omgeving. Het panoramische zwembad en restaurant.

  Terugvlucht   Maandag 15.05.2023
cruise

XK790
Ajaccio Charleroi

12:10 - 14:00